O mnie i o stronie

PNNazywam się Piotr Nowak i jestem autorem niniejszej strony. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy z myślą o rodzinie i przyjaciołach zacząłem relacjonować pobyt na zagranicznym stypendium. W obecnej formie strona działa od początku 2014 roku.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Byłem również stypendystą National Taiwan University na Tajwanie oraz Soongsil University i Kyungpook National University w Korei Południowej.

Jestem miłośnikiem Azji i jej kontrastów. Równie różnorodne są i moje podróże. Jednego dnia jadąc trzecią klasą pociągu otrzymuję od napotkanego rolnika ofertę ożenku z jego córką, nazajutrz w smokingu tańczę na balu. Dotychczas zwiedziłem ponad 60 krajów.

Pasjonuję się protokołem dyplomatycznym, gram na trąbce, ganiam za piłeczką na polach golfowych. Uwielbiam odgłos ciągniętej walizki na kółkach.

Nazwa strony pochodzi od wingletów, czyli aerodynamicznych skrzydełek na końcach skrzydeł samolotu. Wpływają na komfort, zużycie paliwa i zasięg maszyny. Mam nadzieję, że winglet.pl dostarczy czytelnikom wiele interesującej treści i inspiracji. Do zobaczenia!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
en_GB